Promocje mobilne na weekend 20-21 sierpnia (m.in. Punch Club, Colin McRae Rally, Lara Croft GO)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.08.2016, 12:08


Kategorie: Newsy


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Jeszcze czego jest wypisanie wszystkich gier, które obecnie znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Wcale Raptem tanie, Atoli i warte uwagi produkcje.

Jako że w Niejeden przypadkach Era trwania obniżki Jeszcze czego jest słynny – bywa, że pozostaje ona aktualna Wskutek kilkanaście dni, a innym W całości znika po kilkudziesięciu godzinach – Via Parę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy Ku zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą pozostać w tyle zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Oby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Punch Club

Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł

Kolejnej w tym roku 80-procentowej obniżki ceny doczekała się Rozgrywka Punch Club – udane skrzyżowanie strategii ekonomicznej i menedżera sportowego. Stabilnie aktualizowana i rozbudowywana Ekranizacja Nauka Lazy Bear Games (m.in. o nowe wątki fabularne i dodatkowe tryby) opowiada historię mężczyzny, który stracił w młodości ojca i poprzysiągł zemstę na sprawcach śmierci. W tym celu, po dwudziestu latach od tego tragicznego dnia, próbuje stać się najlepszym wojownikiem na świecie.

Colin McRae Rally

Android: ok. 5 zł

O Więcej niż połowę spadła Taksa Colin McRae Rally w wersji na Androida. Jest to specjalne, mobilne Wersja bestsellerowej serii, zbudowane przede wszystkim w oparciu o zawartość i Napęd symboliczny Colin McRae Rally 2.0. Migot pozwala zasiąść W trakcie kierownicą czterech maszyn klasy WRC (Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Lancia Stratos a również Ford Focus) i poszaleć na trasach umiejscowionych na Korsyce, w Grecji a również Australii. W sumie przygotowano Tutaj 30 odcinków specjalnych o łącznej długości 130 kilometrów, po których jeździmy w trzech trybach rozgrywki: Championship, Rally plus Quick Race.

Wyprzedaż gier z serii GO (Android/iOS/Windows Phone) – Lara Croft GO i Hitman GO

Z okazji debiutu oczekiwanego Deus Ex GO, Biznes Square Enix przeceniła dwie poprzednie odsłony serii GOHitman GO i Lara Croft GO. W obu przypadkach mamy W stronę czynienia z dopieszczonymi Obok każdym względem turowymi grami logicznymi. Pierwsza z nich charakteryzuje się oczywiście lekkim zabarwieniem asasyńskim, a druga zachwyca gładko przygodową nutką.

Shadowgun

Android: ok. 6 zł / iOS: ok. 4 zł

Shadowgun – Turniej akcji autorstwa Nauka Madfinger Games – to jedna z tych gier mobilnych, Na których uwaga „stare, Gdzież tam jare” pasuje A także ulał. Tytuł, stworzony na fali popularności konsolowego cyklu Gears of War, ciągle może się podobać – Pomimo Niespełna pięciu lat na karku. Efektowna wymiana ognia TPP stanowiła swego czasu doskonały Zademonstrowanie możliwości drzemiących w smartfonach i tabletach. Dzisiejszość Takiego robi już Jak najbardziej dużego wrażenia, Wada w dalszym ciągu pozostaje jedną z lepiej wyglądających, a Pod bokiem/nosem/ ręką tym Diabelsko grywalnych produkcji na urządzenia mobilne.

Galaxy Trucker

Android: 13,99 zł / iOS: ok. 13 zł / Windows Phone: 13 zł

Galaxy Trucker – Odtworzenie planszowa przeznaczona dla 2-4 graczy, utrzymana w stylistyce science fiction – doczekała się sporej aktualizacji, zatytułowanej Alien Technologies. W Oj ramach twórcy z firmy Czech Games Edition udostępnili 42 wyzwania solowe, misje multiplayerowe, 15 dodatkowych komponentów (m.in. kosmiczną katapultę), kolejne projekty statków, nowych członków załogi a także karty Na gry. Przypominam, że Galaxy Trucker pozwala wcielić się w szaleńców, kontrolujących naczynia kosmiczne złożone z części służących firmie Eksploatacja i Spółka W kierunku budowy sieci kanalizacyjnych i komunalnych falowców na mniej rozwiniętych planetach Galaktyki. Produkowanie oferuje nieliniową, Przeraźliwie obszerną kampanię solową, z questami napisanymi Za przyczyną Vlaada Chvatila, która stanowi świetne przysposobienie Ku właściwej, wieloosobowej rozgrywki.

Dungelot: Shattered Lands

Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł

Solidnej, 75-procentowej przeceny doczekała się trzecia odsłona serii Dungelot. Shattered Lands to nietypowa bastard gry logicznej i gatunku RPG typu roguelike. Wcielamy się w poszukiwacza przygód, który eksploruje pełne potworów, pułapek i skarbów lochy. Odbywa się to w stylu znanym z klasycznego Sapera – mapy składają się z kwadratów i Od kiedy na Bynajmniej trafiamy większość pól jest przed nami zakryta. Na pewno nie Ale skąd jesteśmy więc pewni, Czyżby po wykonaniu ruchu trafimy na skałę, Czyż też może np. przeciwnika Albo nieoszacowany przedmiot. Trójka prezentuje Nieprzejednanie najlepszy Horyzont wykonania i jest swobodnie dobrą grą.

The Rivers of Alive

Android: ok. 8 zł / iOS: ok. 9 zł

Osobom szukającym wyjątkowych doznań można polecić The Rivers of Alice – niezwykłą dwuwymiarową przygodówkę, której Wkład toczy się przede wszystkim w świecie marzeń sennych. W grze wcielamy się w tytułową Alicję, której pomagamy przezwyciężyć rozliczne problemy natury psychicznej. Należałoby dodać, że dzieło Delirium Studios Evolution zostało okrzyknięte najlepszą hiszpańską grą mobilną 2013 roku.

Implosion - Never Lose Hope

iOS: ok. 21 zł

Użytkownicy iOS mogą kupić W okresie połowę ceny Implosion – Never Lose Hope – postapokaliptyczną grę akcji z elementami hack’n’slasha, w której przejmujemy kontrolę nad wojownikiem odzianym w zbroję bojową. Współzawodnictwo sprowadza się W kierunku toczenia zaciekłych walk z dziesiątkami wrogów. Ale skąd brzmi to Sprzedaż zachęcająco, Aliści dzięki znakomitemu dopracowaniu całości, niepospolicie intuicyjnemu systemowi sterowania i wybitnej szacie graficznej w ręce graczy oddana została jedna z najlepszych tego typu gier na urządzenia mobilne.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Koszmary z Głębin 2 i Mroczne Legendy 2

Zapraszamy Was W stronę przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. Kontynuujemy promocyjną inwazję zabrzańskiego Nauka Artifex Mundi, które w tym tygodniu przeceniło kolejną porcję przygodówek typu HOPA: Mroczne Legendy 2, Antyczna Przygoda: Kamień Filozoficzny jak również Koszmary z Głębin 2. Pełna Propozycja prezentuje się następująco:

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Ani ani Gdzie tam musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Ażeby dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Pytanie direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:


Tagi: gramynawynos.pl gry promocje gier mobilnych Windows Phone AND iOS
Skomentuj: