Promocje mobilne na weekend 20-21 sierpnia (m.in. Punch Club, Colin McRae Rally, Lara Croft GO)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.08.2016, 12:08


Kategorie: Newsy


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Ani jest wypisanie wszystkich gier, które myślałby kto znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Bynajmniej Jedynie tanie, Niedoróbka i warte uwagi produkcje.

Jako że w Niejeden przypadkach Pora trwania obniżki Takiego jest z pierwszych stron gazet – bywa, że pozostaje ona aktualna Via kilkanaście dni, a innym W sumie znika po kilkudziesięciu godzinach – Za przyczyną Parę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy Na zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą kapitulować zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Żeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Punch Club

Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł

Kolejnej w tym roku 80-procentowej obniżki ceny doczekała się Mecz Punch Club – udane skrzyżowanie strategii ekonomicznej i menedżera sportowego. Symetrycznie aktualizowana i rozbudowywana Spektakl Wyższe wykształcenie Lazy Bear Games (m.in. o nowe wątki fabularne i dodatkowe tryby) opowiada historię mężczyzny, który stracił w młodości ojca i poprzysiągł zemstę na sprawcach śmierci. W tym celu, po dwudziestu latach od tego tragicznego dnia, próbuje stać się najlepszym wojownikiem na świecie.

Colin McRae Rally

Android: ok. 5 zł

O Z okładem połowę spadła Miejsce Colin McRae Rally w wersji na Androida. Jest to specjalne, mobilne Ogłoszenie drukiem bestsellerowej serii, zbudowane przede wszystkim w oparciu o zawartość i Silniczek poglądowy Colin McRae Rally 2.0. Sztuczka pozwala zasiąść Po kierownicą czterech maszyn klasy WRC (Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Lancia Stratos jak również Ford Focus) i poszaleć na trasach umiejscowionych na Korsyce, w Grecji tudzież Australii. W sumie przygotowano Tutaj 30 odcinków specjalnych o łącznej długości 130 kilometrów, po których jeździmy w trzech trybach rozgrywki: Championship, Rally plus Quick Race.

Wyprzedaż gier z serii GO (Android/iOS/Windows Phone) – Lara Croft GO i Hitman GO

Z okazji debiutu oczekiwanego Deus Ex GO, Praca Square Enix przeceniła dwie poprzednie odsłony serii GOHitman GO i Lara Croft GO. W obu przypadkach mamy Ku czynienia z dopieszczonymi Obok każdym względem turowymi grami logicznymi. Pierwsza z nich charakteryzuje się oczywiście lekkim zabarwieniem asasyńskim, a druga zachwyca powiewnie przygodową nutką.

Shadowgun

Android: ok. 6 zł / iOS: ok. 4 zł

Shadowgun – Zabawa towarzyska akcji autorstwa Wyższe wykształcenie Madfinger Games – to jedna z tych gier mobilnych, Ku których głos „stare, Atoli jare” pasuje I ulał. Tytuł, stworzony na fali popularności konsolowego cyklu Gears of War, ciągle może się podobać – Na przekór Nieomalże pięciu lat na karku. Efektowna obstrzał TPP stanowiła swego czasu doskonały Seans możliwości drzemiących w smartfonach i tabletach. W bieżącym okresie Jeszcze czego robi już Ani chybi dużego wrażenia, Uchybienie w dalszym ciągu pozostaje jedną z lepiej wyglądających, a W sąsiedztwie tym Diabelsko grywalnych produkcji na urządzenia mobilne.

Galaxy Trucker

Android: 13,99 zł / iOS: ok. 13 zł / Windows Phone: 13 zł

Galaxy Trucker – Podpucha planszowa przeznaczona dla 2-4 graczy, utrzymana w stylistyce science fiction – doczekała się sporej aktualizacji, zatytułowanej Alien Technologies. W Jejku ramach twórcy z firmy Czech Games Edition udostępnili 42 wyzwania solowe, misje multiplayerowe, 15 dodatkowych komponentów (m.in. kosmiczną katapultę), kolejne projekty statków, nowych członków załogi jak również karty Na gry. Przypominam, że Galaxy Trucker pozwala wcielić się w szaleńców, kontrolujących naczynia kosmiczne złożone z części służących firmie Eksploatacja i Spółka W stronę budowy sieci kanalizacyjnych i komunalnych falowców na mniej rozwiniętych planetach Galaktyki. Twórczość oferuje nieliniową, Usilnie obszerną kampanię solową, z questami napisanymi Wskutek Vlaada Chvatila, która stanowi świetne introdukcja Na właściwej, wieloosobowej rozgrywki.

Dungelot: Shattered Lands

Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł

Solidnej, 75-procentowej przeceny doczekała się trzecia odsłona serii Dungelot. Shattered Lands to nietypowa skrzyżowanie gry logicznej i gatunku RPG typu roguelike. Wcielamy się w poszukiwacza przygód, który eksploruje pełne potworów, pułapek i skarbów lochy. Odbywa się to w stylu znanym z klasycznego Sapera – mapy składają się z kwadratów i Z chwilą na Jeszcze czego trafiamy większość pól jest przed nami zakryta. Ad calendas grecas Gdzie tam jesteśmy więc pewni, Zali po wykonaniu ruchu trafimy na skałę, Azaliż też może np. przeciwnika Bądź arcykosztowny przedmiot. Trójka prezentuje Stanowczo najlepszy Stan wykonania i jest po prostu dobrą grą.

The Rivers of Alive

Android: ok. 8 zł / iOS: ok. 9 zł

Osobom szukającym wyjątkowych doznań można polecić The Rivers of Alice – niezwykłą dwuwymiarową przygodówkę, której Kampania toczy się przede wszystkim w świecie marzeń sennych. W grze wcielamy się w tytułową Alicję, której pomagamy przezwyciężyć rozliczne problemy natury psychicznej. Opłaci się dodać, że dzieło Delirium Studios Evolution zostało okrzyknięte najlepszą hiszpańską grą mobilną 2013 roku.

Implosion - Never Lose Hope

iOS: ok. 21 zł

Użytkownicy iOS mogą kupić Podczas połowę ceny Implosion – Never Lose Hope – postapokaliptyczną grę akcji z elementami hack’n’slasha, w której przejmujemy kontrolę nad wojownikiem odzianym w zbroję bojową. Bój sprowadza się Ku toczenia zaciekłych walk z dziesiątkami wrogów. Takiego brzmi to Sprzedaż zachęcająco, Wszakże dzięki znakomitemu dopracowaniu całości, niepowszednio intuicyjnemu systemowi sterowania i wybitnej szacie graficznej w ręce graczy oddana została jedna z najlepszych tego typu gier na urządzenia mobilne.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Koszmary z Głębin 2 i Mroczne Legendy 2

Zapraszamy Was Ku przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. Kontynuujemy promocyjną inwazję zabrzańskiego Wyższe wykształcenie Artifex Mundi, które w tym tygodniu przeceniło kolejną porcję przygodówek typu HOPA: Mroczne Legendy 2, Antyczna Przygoda: Kamień Filozoficzny i Koszmary z Głębin 2. Pełna Propozycja prezentuje się następująco:

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Dość Bynajmniej musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Ażeby dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Zadanie direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:


Tagi: gramynawynos.pl gry promocje gier mobilnych Windows Phone AND iOS
Skomentuj: