Patch 2.2 do Elite: Dangerous ukaże się w październiku - znamy zawartość łatki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2016, 03:08


Kategorie: Aktualności

Kolejna duża Uwspółcześnienie Ku kosmicznego symulatora Elite: Dangerous zostanie wypuszczona w połowie października bieżącego roku, Jeśli poinformowano W livestreamu z targów gamescom 2016 (dzięki, PC Invasion). Patch 2.2, noszący dumne określenie Guardians, wprowadzi zatrzęsienie nowości i usprawnień. Na tych pierwszych zaliczyć można misje przewoźnicze, w których Pokerzysta będzie musiał przetransportowywać na Lata różne grupy pasażerów: żołnierzy, uchodźców, bądź zwykłych turystów. W związku z tym w grze pojawi się także Frajer jakość statku: luksusowa taksówka o nazwie Beluga, której posiadanie otworzy przed nami możliwość obsługiwania bogatszej klienteli. Jedną z takich misji pokazano na poniższym filmie:

Kolejną nowinką będą myśliwce, które wyślemy Na boju z naszego statku bazy. Będziemy mogli pokierować nimi osobiście Bądź oddać w ręce sztucznej inteligencji. Takoż patch urozmaici wnętrza portów kosmicznych i hangarów (m.in. rafineria Zali stacje nastawione na turystykę). Ulepszony zostanie też Organizm planowania trasy – (stary) wyga będzie mógł jednoosobowo wytyczyć drogę z wieloma przystankami. Szczegóły wyjaśnia poniższy film:

Prócz tego typu dużych zmian twórcy planują zaimplementować Cały szereg innych drobiazgów, które mają podnieść autentyczność doświadczenia i stopień immersji w łatce 2.2, o których David Braben opowiada w poniższym wywiadzie. Co ciekawe, w połowie filmu pojawiają się celowe zakłócenia, które mogą sugerować rychłe pojawienie się w grze obcych cywilizacji.

  1. Oficjalna Pagina gry
  2. Recenzja gry Elite: Dangerous - w kosmosie Ani jeden Niech ręka boska broni usłyszy Twojego marudzenia

Tagi: gry na świecie Elite: Dangerous Frontier Developments gamescom 2016 patche i aktualizacje symulatory kosmiczne PC
Skomentuj: