Kingdom Come: Deliverance - obejrzyj zapis prezentacji z gamescomu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.08.2016, 01:08


Kategorie: News

Wśród deweloperów, którzy przyjechali na Pertraktacje gamescom, Ażeby pochwalić się swoimi grami, Takiego zabrakło czeskiego Edukacja Warhorse. Dzięki temu W kierunku sieci mógł trafić legat prezentacji historycznego RPG-a Kingdom Come: Deliverance. Materiał trwa Z górą siedem minut i daje całkiem niezłe pojęcie o kierunku, w którym zmierzają prace nad tym projektem.

Filmik pokazuje m.in. zamożny wybór różnego rodzaju uzbrojenia, jakie będziemy mogli wykorzystać w grze. Cóż ciekawe, w arsenale znajdziemy broń drzewcową, która przyda się np. Pośród zrzucania jeźdźców z koni. Możemy także obejrzeć Ładnie scen demonstrujących stawiający na Dosłowność zręcznościowy Metodyka walki. Obejmuje on Ani Zaledwie potyczki z wykorzystaniem broni białej, Atoli także starcia wręcz, np. W sparingów.

Prezentacja zawierała także sceny pokazujące w akcji Ustawienie skradankowy, pozwalający po cichu podejść W kierunku wroga i wyeliminować go jednym atakiem. Autorzy Bynajmniej zapomnieli także o możliwości przenoszenia ciał, w celu zmniejszenia szans na ich odkrycie.


Kingdom Come: Deliverance - obejrzyj kod prezentacji z gamescomu - rycina #1

Przypomnijmy, że Kingdom Come: Deliverance zmierza na pecety plus konsole Xbox One i PlayStation 4. Rozgrywka podzielona zostanie na trzy duże epizody. Początkowo Czołowy z nich miał zadebiutować w lecie tego roku, Jednakże Niedwuznacznie premierę przełożono na 2017 r.

Duże opóźnienie premiery wydaje się być dobrą decyzją. Kingdom Come: Deliverance zapowiada się Zasadniczo obiecująco, Jednakowoż Współcześnie Inicjatywa jest wciąż Jak diabli niedopracowany. Mutacja testowa udostępniana jest osobom, które kupiły grę w przedsprzedaży i Mrowie brakuje Ojoj Ku ideału. Lepiej więc, Żeby twórcy Jeszcze czego spieszyli się z wydaniem swojego dzieła i Na miejsce tego zadbali, By w dniu debiutu rynkowego prezentowało ono jazgotliwy Głębokość techniczny.

  1. Oficjalna Ściana gry
  2. Kingdom Come: Deliverance – Dykcjonarz wiedzy
  3. Testujemy wersję beta gry Kingdom Come: Deliverance

Tagi: gry na świecie gameplay gamescom 2016 Kingdom Come: Deliverance RPG Warhorse Studios PC PS4 XONE
Skomentuj: