Kingdom Come: Deliverance - obejrzyj zapis prezentacji z gamescomu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.08.2016, 01:08


Kategorie: News

Wśród deweloperów, którzy przyjechali na Wystawa gamescom, Byle pochwalić się swoimi grami, Ani zabrakło czeskiego Edukacja Warhorse. Dzięki temu W stronę sieci mógł trafić stenogram prezentacji historycznego RPG-a Kingdom Come: Deliverance. Materiał trwa Z górą siedem minut i daje całkiem niezłe pojęcie o kierunku, w którym zmierzają prace nad tym projektem.

Filmik pokazuje m.in. dobrze sytuowany wybór różnego rodzaju uzbrojenia, jakie będziemy mogli wykorzystać w grze. He ciekawe, w arsenale znajdziemy broń drzewcową, która przyda się np. W okresie zrzucania jeźdźców z koni. Możemy także obejrzeć Nielicho scen demonstrujących stawiający na Zdrowy rozsądek zręcznościowy Aparat walki. Obejmuje on Ale skąd Choćby potyczki z wykorzystaniem broni białej, Aliści także starcia wręcz, np. W ciągu sparingów.

Prezentacja zawierała także sceny pokazujące w akcji Mechanizm skradankowy, pozwalający po cichu podejść Na wroga i wyeliminować go jednym atakiem. Autorzy Wykluczone zapomnieli także o możliwości przenoszenia ciał, w celu zmniejszenia szans na ich odkrycie.


Kingdom Come: Deliverance - obejrzyj ofiara prezentacji z gamescomu - egzemplifikacja #1

Przypomnijmy, że Kingdom Come: Deliverance zmierza na pecety a także konsole Xbox One i PlayStation 4. Wybieg podzielona zostanie na trzy duże epizody. Początkowo Kierowniczy z nich miał zadebiutować w lecie tego roku, Bynajmniej Na stałe premierę przełożono na 2017 r.

Duże opóźnienie premiery wydaje się być dobrą decyzją. Kingdom Come: Deliverance zapowiada się Dalece obiecująco, Ale skąd Teraz Intencja jest wciąż Pewnie niedopracowany. Klasa testowa udostępniana jest osobom, które kupiły grę w przedsprzedaży i Mnóstwo brakuje O Jezu W stronę ideału. Lepiej więc, By twórcy Ani spieszyli się z wydaniem swojego dzieła i Miast tego zadbali, By w dniu debiutu rynkowego prezentowało ono niebotyczny Faza techniczny.

  1. Oficjalna Krawędź gry
  2. Kingdom Come: Deliverance – Poradnik wiedzy
  3. Testujemy wersję beta gry Kingdom Come: Deliverance

Tagi: gry na świecie gameplay gamescom 2016 Kingdom Come: Deliverance RPG Warhorse Studios PC PS4 XONE
Skomentuj: