Angry Birds Evolution - Wściekłe Ptaki rzuciły rękawice przebojowemu Monster Strike

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2016, 05:08


Kategorie: Najnowsze


Marka Angry Birds już Onegdaj przestała oferować wyłącznie gry o mechanice podobnej W stronę pierwszej części. Miast tego Pracownia Rovio od kilku lat Nienagannie wypuszcza produkcje ze Wściekłymi Ptakami, które należą W kierunku Niejeden różnych gatunków. Najnowszym tego przykładem stało się Angry Birds Evolution, które stanowi wariację na Kwestia nieopisanie popularnej w Azji zręcznościówki Monster Strike.

Obecnie Angry Birds Evolution dostępne jest Przynajmniej dla graczy z Hongkongu w formie testowej w ramach tzw. soft-launcha na tamtejszym App Store. Znając Rovio Postać na Androida jest Rzeczowo pewna, Minus jednocześnie "wszystko wskazuje na to, że" Niemało poczekamy na premierę finalnego wydania, gdyż Salon ma w zwyczaju testować swoje produkcje prze długi czas.

Gra Skądże (znowu) posiada żadnej składnej warstwy fabularnej. Wtargnięcie toczy się po prostu na wyspie należącej Ku ptaków, na którą przybywają prosiaki i naszym zadaniem jest je przepędzić. Odkąd już wspomnieliśmy, Angry Birds Evolution mechanizmami Mecz przypomina Monster Strike. Biba sprowadza się W stronę pojedynków pomiędzy dwoma drużynami postaci. Ataki przeprowadzamy dotykając postaci i ruszając palcem w tył, No Jeżeli gdybyśmy naciągali procę. Następnie po wypuszczaniu postać leci naprzód po podłodze, trafiając we wrogów i odbijając się rykoszetami od wszystkiego Słucham napotka na swej drodze.

Mapy są małe i pełne przeszkód a również interaktywnych obiektów (np. wybuchających skrzyń), Słucham dodaje rozgrywce różnorodności, sprawiając, że Dźgnięcie we wroga staje się trudniejsze, Jednakowoż jednocześnie pozwalając wyeliminować Trochę świń jednocześnie. Zabawę urozmaicają zdolności specjalne unikalne dla każdego indywidualnego ptaka, które możemy aktywować Hę trzy ataki. Zapewnia to motywację W stronę zgromadzenia wszystkich bohaterów, których w Angry Birds Evolution jest Powyżej trzystu.

Gra oferuje całkiem sporych rozmiarów kampanię, w której musimy zmierzyć się z dziewięćdziesięcioma typami prosiaków, poczynając od turystów aż po piratów. Autorzy umożliwili także Zawody multiplayer, mające postać pojedynków PvP między drużynami dwóch graczy.

Angry Birds – oficjalna Brzeg marki


Tagi: gramynawynos.pl Angry Birds Evolution gry gry zręcznościowe Rovio Entertainment soft-launch AND iOS
Skomentuj: