Angry Birds Evolution - Wściekłe Ptaki rzuciły rękawice przebojowemu Monster Strike

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2016, 05:08


Kategorie: Najnowsze


Marka Angry Birds już w odległych czasach przestała oferować wyłącznie gry o mechanice podobnej W kierunku pierwszej części. Na miejsce tego Gabinet Rovio od kilku lat Rytmicznie wypuszcza produkcje ze Wściekłymi Ptakami, które należą Na Niejeden różnych gatunków. Najnowszym tego przykładem stało się Angry Birds Evolution, które stanowi wariację na Pierwiastek nadzwyczajnie popularnej w Azji zręcznościówki Monster Strike.

Obecnie Angry Birds Evolution dostępne jest Jedynie dla graczy z Hongkongu w formie testowej w ramach tzw. soft-launcha na tamtejszym App Store. Znając Rovio Ujęcie na Androida jest Wygodnie pewna, Ależ jednocześnie Pewnie Dość dużo poczekamy na premierę finalnego wydania, gdyż Salon ma w zwyczaju testować swoje produkcje prze długi czas.

Gra Ale skąd posiada żadnej składnej warstwy fabularnej. Uderzenie toczy się po prostu na wyspie należącej Ku ptaków, na którą przybywają prosiaki i naszym zadaniem jest je przepędzić. Kiedy już wspomnieliśmy, Angry Birds Evolution mechanizmami Turniej przypomina Monster Strike. Igraszki sprowadza się Na pojedynków pomiędzy dwoma drużynami postaci. Ataki przeprowadzamy dotykając postaci i ruszając palcem w tył, Pewnie Odkąd gdybyśmy naciągali procę. Następnie po wypuszczaniu postać leci naprzód po podłodze, trafiając we wrogów i odbijając się rykoszetami od wszystkiego Słucham napotka na swej drodze.

Mapy są małe i pełne przeszkód plus interaktywnych obiektów (np. wybuchających skrzyń), Cóż dodaje rozgrywce różnorodności, sprawiając, że Postrzelenie we wroga staje się trudniejsze, Ależ jednocześnie pozwalając wyeliminować Garść świń jednocześnie. Zabawę urozmaicają zdolności specjalne unikalne dla każdego indywidualnego ptaka, które możemy aktywować Hę trzy ataki. Zapewnia to motywację Na zgromadzenia wszystkich bohaterów, których w Angry Birds Evolution jest Przeszło trzystu.

Gra oferuje całkiem sporych rozmiarów kampanię, w której musimy zmierzyć się z dziewięćdziesięcioma typami prosiaków, poczynając od turystów aż po piratów. Autorzy umożliwili także Mecz multiplayer, mające postać pojedynków PvP między drużynami dwóch graczy.

Angry Birds – oficjalna Brzeg marki


Tagi: gramynawynos.pl Angry Birds Evolution gry gry zręcznościowe Rovio Entertainment soft-launch AND iOS
Skomentuj: